/Files/images/PICT2096.JPGПерший урок

1 ВЕРЕСНЯ традиційно лунає перший дзвінок, скликаючи мельниківських школярів у світлі класи. Привітати зі святом прийшли батьки. О.В.Косенко подарував школі DVD, а першокласникам настільні ігри та м'ячі. С.М.Таран порадував школярів музичним центром, а представник ТОВ Шпола-Агро Індустрі вручила дітям, що працювали влітку, грошові премії та м'ячі. Голова сільської ради В.І. Ховайба також привітав першокласників подарунками.

Цьогоріч перший шкільний день - подвійне свято, адже 20 років тому було збудоване приміщення нової школи. Привітав школярів, педагогічний колектив та гостей перший директор, Михайло Андрійович Коваленко, на плечі якого і лягло будівництво сучасної школи в Мельниківці.

До нового навчального року в школі відремонтовано та оформлено навчальні кабінети, зміцнено матеріально-технічну базу, оформлено куточок "Батьківська просвіта", в якому розміщені поради для батьків першокласників, тести "Чи готова Ваша дитина до школи". В 1-4 класах створено ігрові території.

В цей день хочеться побажати усім школярам отримувати від шкільного життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання. Хай життя в Мельниківській школі буде яскравим та радісним!

/Files/images/380752321_981273576509337_7336473836084884288_n.jpgГолуб миру

НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МИРУ традиційно активно відзначається в нашій школі 21 вересня. Щороку проходять різні заходи з метою привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів толерантності: уроки, покази фільмів, обговорення, створення учнями та вчителями масових формацій у формі голуба миру, виготовлення різноманітних листівок, плакатів, написання листів привітання внутрішньо переміщеним дітям та їх родинам.

/Files/images/nov_fotki/14 жовтня.jpg

День, в який серця українців переповнені хвилюванням та гордістю. День, коли відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цього ж дня - День українського козацтва. Від жовтня 2014 року - День захисника України. А в нашому селі - ще одне традиційне свято, започатковане багато років тому, - ДЕНЬ СЕЛА.

/Files/images/вареники.jpg

ДЕКАДА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ традиційно проводиться напередодні Дня св. Миколая. Молодші учні відрізняються від старшокласників тим, що в очах початківців ще не згасло дитинство, вони щиро вірять в казку, понад усе прагнуть виразити свої почуття, мрії, думки. Дуже часто діти не можуть оформити це словесно, і ось тоді на допомогу приходять вчителі - талановиті, креативні, творчі чарівники, що перетворюють декаду початкових класів на справжню казку для дітей і веселе свято для дорослих.

/Files/images/2020_rk/gruden/FB_IMG_1610201238284.jpg

НОВИЙ РІК, напевне, найулюбленіше свято усіх людей і єдина подія, яку найдужче чекають і щорічно відзначають і дорослі, і малі. Саме в такий магічний час хочеться здійснення бажань і чудес: миру і процвітання Україні, добра і достатку мельниківцям, розвитку школі, здоров'я учителям та їх сім'ям, учням та їх батькам. Хочеться побажати, щоб у новому році всі зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя земного, здоров'я міцного! З Новим Роком!

/Files/images/nov_fotki/1.jpg

1 ЛЮТОГО... Відшуміли криваві бої за визволення нашої землі від нацистських загарбників... Пішли в історію ті тяжкі дні... Та пам'ять щороку повертає нас до них. Пам'ять про ніч з 31 січня на 1 лютого 1944 року, коли в запеклому бою учасникам руху опору та воїнам 2-го Українського фронту в ході Корсунь-Шевченківської битви вдалося визволити село Мельниківка. В цей зимовий день ми вшановуємо пам'ять всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося і складаємо глибоку повагу людям, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

/Files/images/vesna/зірочки.jpg День зі сльозами на очах… Він був, є, і буде в наших серцях і в нашій пам’яті. Цього дня біля Братської могили ми згадуємо людей, які пройшли все пекло війни. Вшановуємо людей, які змогли передати нам Віру та уміння цінувати Мить, кожну мить Життя, берегти свою землю, радіти, любити й шанобливо вимовляти слово МИР. І, головне, розуміти ці слова, і чути в них заповіт усім прийдешнім поколінням. Сьогодні ми згадуємо всіх… І складаємо Вам подяку за щастя жити, за Вашу відвагу, за Ваш подвиг!!! Ми пам’ятаємо! Ми шануємо! Ми бережемо пам’ять про Вас…

Кiлькiсть переглядiв: 541

Коментарi