/Files/images/PICT2096.JPGПерший урок

1 ВЕРЕСНЯ традиційно лунає перший дзвінок, скликаючи мельниківських школярів у світлі класи. Привітати зі святом прийшли батьки, голова районної ради О.В.Косенко, який подарував школі DVD, а першокласникам настільні ігри та м'ячі. С.М.Таран порадував школярів музичним центром, а представник ТОВ Шпола-Агро Індустрі вручила дітям, що працювали влітку, грошові премії та м'ячі. Голова сільської ради В.І.Ховайба також привітав першокласників подарунками.

Цьогоріч перший шкільний день - подвійне свято, адже 20 років тому було збудоване приміщення нової школи. Привітав школярів, педагогічний колектив та гостей перший директор, Михайло Андрійович Коваленко, на плечі якого і лягло будівництво сучасної школи в Мельниківці.

До нового навчального року в школі відремонтовано та оформлено навчальні кабінети, зміцнено матеріально-технічну базу, оформлено куточок "Батьківська просвіта", в якому розміщені поради для батьків першокласників, тести "Чи готова Ваша дитина до школи". В 1-4 класах створено ігрові території.

В цей день хочеться побажати усім школярам отримувати від шкільного життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання. Хай життя в Мельниківській школі буде яскравим та радісним!

/Files/images/PICT1763.JPGГолуб миру

НАЦІОНАЛЬНИЙ ДЕНЬ МИРУ традиційно активно відзначається в нашій школі 21 вересня. Щороку проходять різні заходи з метою привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів толерантності: уроки, покази фільмів, обговорення, створення учнями та вчителями масових формацій у формі голуба миру, виготовлення різноманітних листівок, плакатів, написання листів привітання внутрішньо переміщеним дітям та їх родинам.

/Files/images/nov_fotki/14 жовтня.jpg

14 ЖОВТНЯ - дата, яка щорічно переповнює хвилюванням та гордістю серця українців. В цей день відзначається одне з найбільш шанованих свят в Україні - свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цього ж дня - День українського козацтва. Від жовтня 2014 року - День захисника України. А в нашому селі - ще одне традиційне свято, започатковане багато років тому, - День Села.

/Files/images/вареники.jpg

ДЕКАДА ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ традиційно проводиться напередодні Дня св. Миколая. Молодші учні відрізняються від старшокласників тим, що в очах початківців ще не згасло дитинство, вони щиро вірять в казку, понад усе прагнуть виразити свої почуття, мрії, думки. Дуже часто діти не можуть оформити це словесно, і ось тоді на допомогу приходять вчителі - талановиті, креативні, творчі чарівники, що перетворюють декаду початкових класів на справжню казку для дітей і веселе свято для дорослих.

/Files/images/НГ.jpg

НОВИЙ РІК, напевне, найулюбленіше свято усіх людей і єдина подія, яку найдужче чекають і щорічно відзначають і дорослі і малі :) Саме в такий магічний час хочеться здійснення бажань і чудес: миру і процвітання Україні, добра і достатку мельниківцям, розвитку школі, здоров'я учителям та їх сім'ям, учням та їх батькам. Хочеться побажати, щоб у новому році всі зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя земного, здоров'я міцного! З Новим Роком!

/Files/images/nov_fotki/1.jpg

1 ЛЮТОГО... Відшуміли криваві бої за визволення нашої землі від нацистських загарбників... Пішли в історію ті тяжкі дні... Та пам'ять щороку повертає нас до них. Пам'ять про ніч з 31 січня на 1 лютого 1944 року, коли в запеклому бою учасникам руху опору та воїнам 2-го Українського фронту в ході Корсунь-Шевченківської битви вдалося визволити село Мельниківка. В цей зимовий день ми вшановуємо пам'ять всіх, чиє життя забрала війна. Низько вклоняємося і складаємо глибоку повагу людям, які на своїх плечах винесли тягар війни та підняли країну з руїн у повоєнні роки.

/Files/images/vesna/зірочки.jpg 9 ТРАВНЯ - день особливий. День Перемоги. День зі сльозами на очах… Він був, є, і буде в наших серцях і в нашій пам’яті. Цього дня біля Братської могили ми згадуємо людей, які пройшли все пекло війни. Вшановуємо людей, які змогли передати нам Віру і уміння цінувати Мить, кожну мить Життя, берегти свою землю, радіти, любити і шанобливо вимовляти слово МИР. І, головне, розуміти ці слова, і чути в них заповіт усім прийдешнім поколінням. Сьогодні ми згадуємо всіх… І складаємо Вам подяку за щастя жити, за Вашу відвагу, за Ваш подвиг!!! З Днем Перемоги! Ми пам’ятаємо! Ми шануємо! Ми бережемо пам’ять про Вас…

Кiлькiсть переглядiв: 373

Коментарi