ВИДАВНИЦТВО СТАРОГО ЛЕВА

http://starylev.com.ua/

/Files/images/nov_fotki/Книга.jpg

ВЕДМІДЬ НЕ ХОЧЕ СПАТИ

https://www.youtube.com/watch?v=pvCsFReVbFw

Оксана Була

Серія: Книги-картонки

Як і кожного року, наприкінці осені ведмідь зібрався спати. Він завершував останні приготування і чекав, коли прийдуть туконі, щоб допомогти влаштуватись у барлозі. Хто це - туконі? Дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=WURllpvC7jQ

Однак йому зустрівся зубр, який розповів, як живуть взимку ті, хто не спить. Що робитиме ведмідь тепер, коли знає правду - взимку весело, а хто спить, той все пропускає?

Більше про дитячі картонні книжки від ВИДАВНИЦТВА СТАРОГО ДЕВА дивіться за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=XjOpsUKWSQU

/Files/images/nov_fotki/malenka_knyzhka_pro_lubov_0.png

МАЛЕНЬКА КНИЖКА ПРО ЛЮБОВ

Старк Ульф

Серія: Ілюстровані історії та казки

Напередодні Різдва може трапитися чимало дивини. На Фреда, героя "Маленької книжки про любов", чекає чимало омріяних подарунків. Навіть, якщо тато на війні, не вистачає їжі і хлопець майже перед канікулами отримує догану від директора, все, чого він найбільше хоче, здійсниться.

/Files/images/nov_fotki/gosti_na_mitli_0.png

ГОСТІ НА МІТЛІ

Володимир Рутківський

Серія: Дитячі книги

Стара відьма разом зі своїм слугою, котом Аристархом, отримала відрядження з Лисої Гори. Вона має прилетіти до рідного села, де ще малою зазнала безліч принижень та образ, і викрасти дівчинку... Для того, щоб зробити її своєю ученицею.

/Files/images/nov_fotki/pozadu_liodovni_0_0.png

ПОЗАДУ ЛЬОДОВНІ

Енн Файн

Серія: Книги для підлітків

Том і Касс. Нерозлучні брат і сестра. Двійнята, які повсякчас разом. Удень рятуються від нудьги на батьківській фермі. Уночі розглядають мерехтливі тіні на стіні. Разом ховаються в старезній покинутій льодовні, щоб занотувати в таємний СПИСОК усе нові й нові хиби, якими дорікають їм дорослі... Та одного літа все змінюється! Стає ясно, що вони й самі тепер - дорослі! І в кожного своє життя і власні таємниці.

ВИДАВНИЦВТО "А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА"

http://ababahalamaha.com.ua

/Files/images/berezen/Himnazyst.png

«Гімназист і Чорна Рука»

Жанр: Повісті, романи
Вікова група: Молодший та середній вік

У Першій зразковій гімназії все зразкове - окрім учнів. Про гріхи кожного знає лиховісний незнайомець, який називає себе Чорною Рукою. Хто не виконає його наказів, тому непереливки.

Саме через погрози Чорної Руки починаються небезпечні пригоди звичайного київського гімназиста Юрка Туряниці. Волею долі лише Чорна Рука знає, хто скоїв убивство, в якому звинувачують українського воїна-добровольця.

І восьмикласник іде по сліду, як справжній детектив. Разом з київським гімназистом та його друзями ви потрапите в моторошні покинуті будинки, старі київські двори та лігва озброєних бандитів. Поруч із Юрком – простакуватий і мудрий приватний детектив Назар Шпиг, котрий дуже любить змінювати зовнішність, та кумедний Джентльмен на чотирьох лапах...

Кiлькiсть переглядiв: 302

Коментарi